Kaip teisingai pasiskolinti?

Staiga pristigus pinigų dauguma žmonių kreipiasi į greitas paskolas teikiančias kompanijas ( Greita paskola – kreditas, išduodamas tą pačią dieną, kai padaroma užklausa paskolai gauti ir grąžinamas per trumpą laikotarpį). Tačiau žinant šiandieninę greitų kreditų pasiūlą ir norint išsirinkti vieną ima suktis galva – pasiūlymai, rodos, geresni vieni už kitus. Nepasiklysti paskolų teikimo džiunglėse padės 8 paprasti žingsniai.

 1. Visų svarbiausia – išsiaiškinti sąlygas.
  Visos skubius kreditus teikiančios kompanijos stengiasi suvilioti kuo daugiau klientų skambiais šūkiais, tačiau verta nepamiršti, kad skubus kreditas – kainuoja. Jo kaina yra palūkanų norma, kurią kiekviena kompanija nusistato individualiai. Kuo mažesnės palūkanos – tuo pigesnė paskola. Kai kurios kompanijos pirmas paskolas suteikia su šimto procentų nuolaida palūkanoms – šiuo atveju tai būtų pigiausias variantas. Nepamirškite, kad nemokama tik pirmoji paskola.
 2. Registracija internetinėse svetainėse.
  Kai jau išsirinkote kompaniją, iš kurios imsite paskolą, laikas pildyti prašymą. Greita paskola gali būti suteikiama ir skolinimo kompanijų skyriuose, prekybos centruose ar spaudos kioskuose, tačiau patogiausia tokios paskolos prašymą pildyti internetu. Norint tai padaryti visų pirma reikia užsiregistruoti. Registruojantis prašoma nurodyti asmens duomenis – vardą, pavardę, asmens kodą, telefono numerį,  kartais darbovietę ir pareigas.
 3. Kokia suma bus reikalinga?
  Skirtingos bendrovės siūlo vis kitokias kreditų sumas. Kai kurios yra mažesnės, kitos – galbūt net didesnės, nei jums reikalinga. Nederėtų apsidžiaugti dėl galimybės pasiskolinti daugiau pinigų ir pasiimti maksimalaus dydžio kreditą. Nepamirškite, kad greita paskola greitai ir turi būti grąžinta. Rekomenduojama skolintis būtent tokią sumą, kokios reikia.
 4. Grąžinimo apskaičiavimas

Pildant paskolos suteikimo prašymą reikalinga nurodyti, kada  planuojate grąžinti skolą. Nors visas skolas norisi grąžinti kuo greičiau, būtinai tiksliai apsiskaičiuokite, po kurio laikotarpio galėsite ją grąžinti, nes jei visgi neišgalėsite sumokėti sumos reikiamu laiku, paskolos pratęsimas jums kainuos. Paskolos grąžinimo terminą galite prasitęsti neribotam laikui, tačiau kiekvienas toks grąžinimo atidėjimas vis kainuos.

 1. Skolinimasis
  Jei tvirtai apsisprendėte ir apskaičiavote savo finansinę padėti, baigus pildyti prašymo formą galima skolintis pinigus. Pagal daugumos kompanijų taisykles, būsite paprašytas iš savo banko sąskaitos pervesti vieną centą paskolos tiekėjui. Taip skolinančioji bendrovė gauna visus reikalingus duomenis apie jūsų banko sąskaitą. Sms žinute į savo mobilųjį telefoną turėtumėte gauti patvirtinimą, kad paskola jums suteikta. Skubus kreditas jau keliauja į jūsų sąskaitą.
 2. Smagiausia dalis – pinigų išleidimas
  Paskolą pasiėmėte tikriausiai dėl kažkokios svarios priežasties – dabar laikas ją įgyvendinti. Kelionė? Naujas pirkinys? Koncertas? Jūsų pasirinkimas!
 3. Tačiau ateina laikas pinigus grąžinti…
  Baiginėjantis paskolos suteikimo laikotarpiui sms žinute ar elektroniniu laišku turėtumėte būti apie tai perspėtas. Paskolą grąžinti galite pervesdami reikalingą sumą iš savo banko sąskaitos į nurodytą skolinimo bendrovės sąskaitą arba apmokėjimą vykdyti grynais pinigais banke ar kitoje kompanijoje. Skolinimo bendrovės dažniausiai suteikia galimybę klientams pasirinkti jiems patogiausią variantą. Jei grąžinimo laikotarpis pasibaigė, o visos reikiamos sumos dar neišgalite grąžinti, kaip jau buvo minėta, paskolą galite prasitęsti.
 4. Nepamirškite papasakoti draugams!
  Ir tikrai ne dėl papildomos reklamos skolinimo kompanijai. Jei toks pinigų gavimo būdas jums patiko ir taip pat planuojate skolintis ateityje, už lojalumą ir naujų klientų „atvedimą“ skolinimo bendrovės siūlo įvairias nuolaidas, dovanas bei specialias akcijas. Nepamirškite tuo pasinaudoti!

Detaliai remiantis šia aštuonių žingsnių greitųjų kreditų skolinimosi programa jums neturėtų iškilti nesklandumų ar tam tikrų klausimų – viskas lengviau, kai yra išdėliota struktūriškai ir detaliai. Skolinkitės atsakingai!

Parašykite komentarą