Kreditai nedirbantiems

Greitosios vartojamosios paskolos – puiki išeitis, kai staiga pritrūksta pinigų. Tai yra visiškai legalu, patogu ir saugu. Kompanijos, teikiančios tokias paslaugas, yra viešai žinomos ir pripažįstamos.

Ar kada galėjote pagalvoti, kad paskolos prašyti galėsite gurkšnodami kavą minkštame fotelyje ir be tikimybės raudonuoti prieš bankininką, kai jis klaus, kam jums reikalingi pinigai? Kadangi egzistuoja greita paskola internetu – dabar tai įmanoma!

Kada geriausia rinktis greitą, o ne ilgalaikę paskolą?

Greitosios paskolos yra skirtos tiems, kurie nori pasiskolinti ne didesnę nei dviejų tūkstančių litų sumą. Tokių paskolų grąžinimo terminas dažniausiai nėra ilgas – kelios savaitės, mėnuo ar keli mėnesiai. Šias paskolas žmonės renkasi dėl įvairių skirtingų asmeninių priežasčių – tam tikro pirkinio, gero pasiūlymo kelionei, remonto ar tiesiog pritrūkus pinigų iki atlyginimo. Jei žinote, kad pasiskolintą sumą galėsite grąžinti po trumpo laikotarpio, greitoji paskola naudingiau tuo, kad sutaupysite pinigų palūkanų apmokėjimui, kurios skaičiuojamos nuo to, per kiek laiko grąžinate skolą.

Ką daryti, norit gauti greitą paskolą internetu?

Visų pirma reikia išsirinkti, kokios kompanijos paskolos prašysite. Visa reikiama informacija yra pateikta atskiruose paskolas teikiančių kompanijų puslapiuose. Naudinga atsižvelgti į tai, kokios palūkanų normos yra taikomos, kaip jos kinta nuo prašomos sumos ir laikotarpio, per kurį įsipareigojate grąžinti kreditą. Kiekvienos skolinimo kompanijos internetiniame puslapyje turėsite užsiregistruoti, norėdami paprašyti paskolos. Registruojantis reikia pateikti savo vardą, pavardę, telefono numerį, adresą, kai kuriais atvejais – asmens kodą, mėnesines pajamas ar tikslesnę informaciją apie darbovietę ir užimamas pareigas. Prašant tokios paskolos dažniausias taikomas registracijos mokestis – vienas centas, kurį turite pervesti iš savo banko sąskaitos paskolos suteikėjui. Šis pervedimas reikalingas ir dėl to, kad skolintojas gautų visus reikalingus duomenis apie jūsų banko sąskaitą pasiskolintos sumos pervedimui.

Kaip greitai gaunamas atsakymas, ar paskola suteikiama?

Užpildžius prašymo formą informacija yra apdorojama pakankamai greitai – per kelias minutes. Atsakymas, ar paskola suteikiama, dažniausiai atsiunčiamas trumpąja žinute į mobilųjį telefoną, kuris nurodomas registruojantis. Greita paskola internetu gali būti suteikta bet kuriuo paros metu – prašant paskolos ne darbo metu užtrukti gali tik pats pinigų pervedimas į sąskaitą.

Ką daryti, jei negalite laiku grąžinti greitosios paskolos?

Visų pirma rekomenduojama prašant paskolos atsakingai apskaičiuoti, po kokio laikotarpio galėsite grąžinti reikiamą sumą. Jei jums patogiau sumą gražinti dalimis, ieškokite kompanijos, kuri siūlo paskolų grąžinimą dalimis. Jei pasirinkote paskolą grąžinti vienu kartu po nustatyto laikotarpio, tačiau jam praėjus negalite to padaryti, jums reikalingas paskolos grąžinimo pratęsimas. Tokią paslaugą siūlo visos paskolas teikiančios kompanijos. Jos kaina priklauso nuo to, kokiam laikotarpiui norite atidėti grąžinimą ir kokio dydžio buvo paskola. Jei pasibaigus atidėjimo terminui vis dar negalite grąžinti paskolos, ją prasitęsti galite ir antrą, ir trečią ir dar daugiau kartų – kol jausitės galintys grąžinti pasiskolintą sumą.

Ar egzistuoja kreditai nedirbantiems?

Kreditai nedirbantiems, pavyzdžiui – studentams, asmenims, neseniai praradusiems darbą ar pensijinio amžiaus žmonėms taip pat egzistuoja. Kai kurios kompanijos tokiais atvejais gali papašyti kitų asmenų laidavimo arba užstato, kitos ją suteikia ir be minėtųjų rodiklių. Visą detalesnę informaciją apie paskolas nedirbantiems galite sužinoti paskambinę individualiais kompanijų pateiktais telefono numeriais.

Greitąją paskolą internetu gauti paprasta, tačiau vis tiek rekomenduojama tikslingai apsiskaičiuoti savo pajamas, kad sugebėtumėte laiku grąžinti pasiskolintą sumą. To nepadarius ir neprasitęsus grąžinimo laikotarpio galite būti perduotas antstoliams kaip skolininkas.

Parašykite komentarą